Mars Carpet

Image

2021 yılında kurulan MARS HALI; üretim, ithalat ve ihracat ile başladığı ticari faaliyetlerini, 6000m2’lik kapalı alana yayarak üretimini güçlendirmiştir.

3. O.S.B. Mehmet Batallı Bulv. No:41 Şehitkamil / GAZİANTEP
+90 342 503 35 55

info@marscarpet.com.tr

© 2021 MARS CARPET | All Right Reserved.

2334 RED

Ürünümüzün Arka kaplaması suni deridir, dökülme veya koku yapmaz. Dijital baskı halımız kaymaz taban özelliğine sahiptir. Tüysüz olması halıda antibakteriyel ve antialerjik özellikler sunar. Bu özelliği sayesinde toz ve tüye alerjisi olan müşterilerimiz gönül rahatlığıyla kullanabilir. Dijital baskı halıları salonda, cam önlerinde, koltuk önlerinde, mutfakta, çocuk odalarınız da yada oda girişlerinde gibi bir çok farklı alanlarda tercih edebilirsiniz. Dijital baskı halılar; farklı model ve renk seçeneklerinin yanı sıra uygun fiyatlarıyla evinizi gösterişli, etkileyici modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Ürün Çeşidi : Dijital Baskı Halı

Taban Özelliği : Latex Deri (PVC)

Ara Sünger : Polyester 4 mm

Ebatlar :  1.3 mm

Yıkama Talimatı: * Halınızı 30 °de çamaşır makinesinde hassas yıkama programında sıktırma yapmadan yıkayabilirsiniz. * Halınızı yıkama sırasında kesinlikle çamaşır suyu ve benzeri kimyasal ağırlatıcılar kullanmayınız. * Halınız makineden çıktıktan sonra üst kısmı güneşe gelmeyecek şekilde kendi halinde kurumaya bırakınız. * Halınız çırpılmamalı, dövülmemeli, elektrik süpürgesinin fırçasız uçları ile süpürülmelidir. * Halınızın üzerine koyulan sehpa, koltuk vs eşya var ise iz yapmaması için yerleri ara ara değiştirmeli temas eden yerler elektrik süpürgesinin fırçasız uçları ile süpürülmelidir. * Halınızı yere sermeden önce zeminin kuru olmasına dikkat ediniz, kesinlikle ıslak ve nemli zeminlerde kullanmayınız. * Halınızın uzun ömürlü kullanılabilmesi için yukarıda belirtilen yıkama talimatlarına uyulup ayda en az bir kere yıkanması tavsiye edilir.