Mars Carpet

Image

2021 yılında kurulan MARS HALI; üretim, ithalat ve ihracat ile başladığı ticari faaliyetlerini, 6000m2’lik kapalı alana yayarak üretimini güçlendirmiştir.

3. O.S.B. Mehmet Batallı Bulv. No:41 Şehitkamil / GAZİANTEP
+90 342 503 35 55

info@marscarpet.com.tr

© 2021 MARS CARPET | All Right Reserved.

2021 yılında kurulan MARS HALI; üretim, ithalat ve ihracat ile başladığı ticari faaliyetlerini, 6000m2’lik kapalı alana yayarak üretimini güçlendirmiştir. Dönem içinde yaptığı ek yatırımları ve kalite odaklı üretimi sayesinde ulusal ve uluslararası pazarda tercih edilen marka haline gelmeyi hedeflemekte olan bir firmadır.

Genç ve dinamik kadroya sahip olan firmamız yapılan teknolojik yatırımlarla, dünya standartlarına uygun bir tesis haline gelmekte bütün yatırımlarını üst düzeyde tutmaktadır. Bu üst düzey yatırımlarla ürün grubu olarak chenille halı, peluş halı, deri taban, kaymaz tabanlı halı, özel tasarımlı halı, dijital baskılı halı, rafting dokuma halıları ile üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

MARS HALI, ulaşmış olduğu kalite, kapasite ve daimi hizmet anlayışıyla Türkiye’nin, Ortadoğu’nun ve Avrupa’nın güvenilir bir markası haline gelmeyi kendine ilke olarak benimsemekte ve güçlenmekte olan bir firmadır.

AR-GE çalışmalara önem veren firmamız, uzun seneler içinde yapacağı altyapı ve yatırımlarla, aktif rol almayı amaçlayan anlayışı ile hem yerel hem de uluslararası pazarlarda kaliteli, hızlı hizmet verebilecek ve yüksek standartlarda üretim yapabilecek donanıma sahip olanacağına inanmaktadır.

Gelecek için hedefimiz; Ürünlerimizin, ekonomik ve teknik olarak, küresel ve yerel pazarların ihtiyaçları ile doğru orantılı olmasını sağlamaktır.

Bu sebeple ARGE faaliyetlerimizi, her zamanki araştırmacı kimliğimizle devam ettirmekte olup, hep daha iyisine ulaşmak adına yeni ve güncel kalite üzerinde sürekli çalışıyoruz.

Kurulduğu ilk günden bugüne, kurumsal ve insana değer anlayışla sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ederek, topluma yarar sağlayan insani değerleri herşeyin önünde tutan, toplum kuruluşları ve kurumların başarısını arttırmada rol üstlenmeyi amaçlıyan; Çevre, eğitim ve sağlık başta olmak üzere pek çok farklı alanda sosyal sorumluluğu üstlenip, bu sorumluluğu süreklilik ve verimlilik ilkelerini ön planda tutarak yerine getireceğiz.