Mars Carpet

Image

2021 yılında kurulan MARS HALI; üretim, ithalat ve ihracat ile başladığı ticari faaliyetlerini, 6000m2’lik kapalı alana yayarak üretimini güçlendirmiştir.

3. O.S.B. Mehmet Batallı Bulv. No:41 Şehitkamil / GAZİANTEP
+90 342 503 35 55

info@marscarpet.com.tr

© 2021 MARS CARPET | All Right Reserved.

MARS HALI SAN ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak Latex Deri (PVC), Kaz Ayağı ve Chenille halı üzerine kataloglarımızdan seçtiğiniz ve ya sizin tasarladığınız desenlere yüksek çözünürlükte dijital baskı yapıyoruz. Ulusal ve uluslararası müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet veriyoruz. Bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dijital Baskılı Halı Nasıl Üretilir?

Kaymaz taban (Dot ve Deri) halının yapılacak ölçülerine göre hazırlanır.

Daha sonra taban üzerine uygulanacak kumaş seçilir, kumaş halı ölçülerine göre kesilir daha önceden tasarlanan desenler dijital baskı makinesine yüklenir.

Bu tasarlanan desenler dijital baskı makinesi aracılığı ile kumaş üstüne bastırılır. Taban ve kumaşı birleştirmek için alev ile laminasyon yapılır.

Daha sonra halı için uygun olan kısıma saçak dikilir ve overlok makinasında halının etrafının dikimi yapılır. Ürün kullanıma hazır hale gelir.

Dijital baskı halılar, halınızın zevkinize göre tasarlanmasına olanak tanımaktadır. Dilediğiniz alana sererek ev dekorasyonunuzu güzelleştirebilirsiniz.

Etiketler: Dijital baskılı halı, chenille halı, kaz ayağı halı, pvc deri halı, latex halı, kaymaz taban halı, halı üreticileri, halı üretimi